Działka budowlana Stefanowice
Stefanowice, wielkopolskie
- 216 378 zł
- 4 007 m²
- 54 zł/m²
Marcin Siwiec
Skontaktuj się
Działka budowlana Stefanowice
Stefanowice, wielkopolskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Działka budowlana Stefanowice
Zaktualizowane: 18 maja 2026
216 378 zł 4 007 m² 54 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 216 378 zł (54 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 4 007 m²
- kształt: prostokąt; długość: 200m; szerokość: 200m; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, studnia
- Źródło: biuro nieruchomości: MP INWESTYCJE, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 129687
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Stefanowice, Zbąszyń, nowotomyski, wielkopolskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, las
- cicho
Opis nieruchomości
Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną.
LOKALIZACJA:
Miejscowość: Stefanowice
gmina Zbąszyń, powiat nowotomyski, woj. Wielkopolskie.
SPECYFIKACJA:
Numer ewidencyjny działki: 370/1
Identyfikator działki: 301506_5.0011.370/1
Powierzchnia działki: 4 007 mkw.
- kształt przypominający formę kwadratu
Klasa gruntu: RVI
Droga: dostęp do drogi publicznej - gminnej, zlokalizowanej na działce o nr ewid. (...)